Arayın Anında Bilgi Alın! 
👉 Eğitim Danışma Hattı: 0850 550 50 80
👉 WhatsApp Hattı: 0530 148 50 80

2023 KPSS ÖABT! %28 İndirimli Erken Kayıtta Son Gün 25 Ağustos!

DENEME SINAVLARI

TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ DENEME SINAVLARI

2022 KPSS Öncesi Gerçek Puanınızı ve On Binlerce KPSS Adayı Arasında Gerçek Sıralamanızı GörebileceğinizSon Haftada Tüm Eksiklerinizi Kapatabileceğiniz

Türkiye’nin En Büyük Türkiye GeneliKPSS Deneme Sınavı SerisiCBA’da Başladı!

 

 

Bu Deneme Sınavlarıyla Hem KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Testi İçin Hem de Eğitim Bilimleri Testi İçin Muhteşem Bir Prova Yapmış Olacak Ayrıca 2022 KPSS Sınavı Öncesinde Sınav Kaygınızı Gidermiş Olacaksınız!

 

Tamamı ÖSYM Formatında Özgün Sorularla KPSS’de Çıkabilecek Tüm Kavramları Tekrar Etmiş ve Bu Soruların Açıklamalı Çözümleri, Video Çözümleriyle Duayen Hocalardan Nokta Atışı Bilgileri, Son Taktikleri Almış Olacaksınız!

 

Özgün Sorulardan Oluşan 5 Deneme Sınavında 1000 Soruyu Çözerek Netlerinizi Artıracak ve Belki de Son Haftada Bu Deneme Sınavlarıyla KPSS’de Sorular Yakalayacaksınız!

 

Ayrıca CBA Akademi 2022 KPSS & ÖABT Kurslarımıza Kayıtlı 16.000 'den Fazla Öğrencimizin Katılacağı ve Dileyen Herkesin Katılabileceği Bu Deneme Sınavları Herkese Tamamen ÜCRETSİZ HEDİYE!

 

Yapmanız Gereken Tek Şey cbaakademi.online’a Girerek Ücretsiz Deneme Sınavlarımıza Kaydolmak ve Her Gün Yayınlanan Deneme Sınavlarını Çözmek! Sonrasında Puanınızı, Sıralamanızı ve Çözümleri Analiz Ederek Açıklarınızı, Eksiklerinizi Kapatmak!

 

Siz de Hemen CBA Akademi’nin Tamamen ÜCRETSİZ Türkiye Geneli Deneme Sınavlarına Katılın 2022 KPSS’yi ŞANSA BIRAKMAYIN!