2021 Dersleri Başlıyor! HEMEN KAYDOL! 2021 KPSS & ÖABT'yi Şansa Bırakma!

Kpss Kursları

HAFTALIK DETAYLI DERS TAKVİMİ

YILLIK TAKVİMLER


2021 KPSS & ÖABT Dersleri ise Kasım 2020’de Başladı Şimdi Kaydolduğunuzda Yapılan 2021 Derslerinin Kayıtlarını İzleyerek Hemen Öğrenmeye Başlayabilirsiniz. Ayrıca Derslerde Kullanılan Ders Notların da Ücretsiz Kargoyla Evinize Gönderiyoruz.  

Yıl Boyu Hem 2021 Derslerine Canlı Katılabileceksiniz, Hem de 2020 ve 2021 Sezonu Derslerini Video  Olarak İzleyebileceksiniz.

KPSS GYGK ve Eğitim Bilimleri Kurslarımız Gündüz ve Akşam Grubu Şeklindedir.

Her 2 Grupta da Tüm Konular İşlenmektedir. Her 2 Grupta da Yıllık Toplam 270 Saat GYGK ve Yıllık Toplam 180 Saat Eğitim Bilimleri Dersi Yapılmaktadır.

Her 2 Grupta da aynı Hocalar Eğitim Vermektedir. Sadece Akşam Grubunda Gelişim Psikolojisi Anlatana Mehmet ÇİMEN Hocamızın Yerine Gündüz Grubunda Bu Dersi Ahmet ÇAM Hocamız Anlatmaktadır.

Kayıt Olduğunuzda Her 2 Grubun Dersine de Dilediğiniz Gibi Girebileceksiniz ve Her 2 Grubun Derslerini de Yılboyu Sınırsız İzleyebileceksiniz.

Gündüz Grubu Dersleri Pazartesi, Salı Çariamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi 15.30'da Başlamakta ve Günlük 3 Ders Yapılmaktadır.

Akşam Grubu Dersleri ise Salı, Perşembe ve Cumartesi Akşamları 18.30’da Başlamakta ve Günlük 5 Ders Yapılmaktadır.

Yıl İçinde 10 Adet ”ONLİNE” Türkiye Geneli KPSS & ÖABT Deneme Sınavı Yapılacak ve Bu Sınavlar Aralık Ayında Başlayacaktır.

Deneme Sınavlarında Puanınızı, Binlerce Katılımcı Arasından Sıralamanızı, Gelişim Grafiğinizi, Konu ve Kazanım Raporunuzu Görebileceksiniz. 

Yıl Boyunca 16 Adet KPSS Rehberlik Seminerleri Yapılacaktır. 

2021 Derslerinin Kayıtları Telefondan Tabletten ve Bilgisayardan İzlenebilecektir.

Derslerin Kayıtları Hızlandırılarak İzlenebilecektir.

2021 Kurslarımızın Derslerini 2021 Sınav Tarihine Kadar İzleyebilirsiniz.

Yıl Boyu WhatsApp Hattımızdan ve Çağrı Merkezimizden Teknik Destek Alabilirsiniz.

Filtrele


Diğer Paketler
Toplam 6 adet kurs listelenmektedir.