2021 Dersleri Başlıyor! HEMEN KAYDOL! 2021 KPSS & ÖABT'yi Şansa Bırakma!

MERHABA

Yardıma ihtiyacın mı var?

Her Türlü Soru, Görüş ve Öneriniz İçin Bize Aşağıdaki Formu Doldurarak Ulaşabilirsiniz.

Kurslarımıza Yıllık Kayıt Olmak İçin İse EĞİTİMLERİMİZ Sayfasından İhtiyacınız Olan Kursu Seçerek Kaydınızı Yapabilirsiniz.

Kayıt İşlemlerinizi Yaptığınızda ve Ödemeniz Onaylandığında, Canlı Derslere Giriş İçin Gerekli Olan ”Kullanıcı Adınız ve Şifreniz” Size E-Posta ve SMS Olarak Gönderilir.

Adres

Bahçelievler Mah. Sarmaşık2 Sokak No: 8/31 Bahçelievler/İstanbul

Vergi Numaramız

Merter V.D 23500765788

Bize yazın

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Canlı Eğitim

Güçlü teknoloji altyapısı ile etkileşimli eğitim alabilir, aklınıza takılan tüm sorularınızı eğitmene anlık sorabilirsiniz. Mekandan bağımsız eğitim almanın keyfine varın.

Dökümanlı Eğitimler

Tüm eğitimlerimizde eğer eğitim içeriği destekleyeci materyal veya döküman içeriyorsa uygun görülen içerikler sizlere tekrar yapabilmeniz için paylaşılmaktadır.

Offline Eğitimler

Canlı yayın dışında, konuya uygun kayıt edilmiş eğitimlerimiz ile ilgilendiğiniz konuya sipariş sonrası hemen öğenmeye istediğiniz an başlayabilirsiniz.

Uzman Kadro

Uzaktan eğitim konusunda uzun yıllar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu elde ettiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşarak, başarılı sonuçlar elde etmeniz için çalışıyoruz.

Geçmiş Dersleri Tekrar İzleme

Tüm canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altına alınmakta olup, yayın bitiminden kısa bir müddet sonrasında tekrar izeleyebilmeniz için sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

Zengin Ders İçerikleri

Zenginleştirilmiş eğitim içeriklerimiz ile, eğlenceli ve konusuna özel doğru çözümleri sizlerin kullanımına sunmaktayız. Görsel ve kalıcı öğretme teknikleri üzerine yoğunlaşmış durumdayız.