2021 Dersleri Başlıyor! HEMEN KAYDOL! 2021 KPSS & ÖABT'yi Şansa Bırakma!

Kampanyalar

Şehit ve Gazi Yakınlarına Tüm Kurslarımız Ücretsizdir!

CBA Akademi Kurulduğu Günden Bu Yana Tüm Kurslarını Şehit ve Gazilerimizin 1. Derece Yakınlarına Yüzde Yüz Ücretsiz Sağlamaktadır. Ve Bu Misyonumuz CBA Akademi Var Oldukça Devam Edecektir.

Vatanımızın Korunması ve Milletimizin Bekası İçin Canlarını Feda Eden Değerli Şehitlerimizin ve Hayatlarını Göze Alan Gazilerimizin 1. Derece Yakınları CBA Akademi’den Diledikleri Tüm Kurslara Ücretsiz Kayıt Olabilmektedir. Ayrıca Kayıt Oldukları Kursun Ders Notları da Kendilerine Ücretsiz Kargoyla Gönderilmektedir.
Tüm Şehitlerimizi Rahmetle Anıyor, Gazilerimize Saygı ve Minnetimizi Bildiriyoruz.

Burslu Kayıt Olmak İçin WhatsApp Hattımıza Ulaşmanız Yeterlidir.

Saygılarımızla

 

Engelli Öğrencilerimize ve Engelli Yakınlarına Yüzde 50 Eğitim Bursu!

CBA Akademi Kurulduğu Günden Bu Yana Tüm Engelli Öğrencilerimize ve 1. Derece Yakını Engelli Olan Öğrencilerimize Yüzde 50 İndirimli Kayıt İmkanı Sağlamakta

ve Bu Koşullarda Olup da Normal Fiyatlar ile Kayıt Olan Öğrencilere ise Kurs Ücretinin Yarısını İade Etmektedir.

Ve Bu Misyonumuz CBA Akademi Var Oldukça Devam Edecektir.

Uzaktan Eğitim, Gönülden Destek!

Engelli Öğrencilerimizin veya 1. Derece Yakını Engelli Olan Öğrencilerimizin Yüzde 50 İndirim Bursları İçin WhatsApp Hattımıza Ulaşmaları Yeterlidir.

Saygılarımızla


 

Grup İndirimi Kampanyası!

CBA Akademi’ye 3 veya Daha Fazla Kişi Bir Arada Kayıt Olun Hep Birlikte 15% İndirim’den Faydalanın!

Kampanya Katılım Şartları:

  1. Kampanya Tüm Tekli, İkili, Üçlü, Canlı veya Video Eğitim Paketlerinde Geçerlidir.
    Sadece İngilizce ve Matematik ÖABT Tekli Paketlerde Geçerli Değildir. Bu Kurslarda da İkili veya Üçlü eğitim Paketlerinde Geçerlidir.
  2. Grup İndiriminden Faydalanmak İçin WhatsApp Hattımıza Ulaşıp ”Grup İndiriminden” Faydalanmak İstediğinizi Belirtmeniz Durumunda Size Tek Seferde Kullanmanız Üzere Bir İndirim Kuponu Tanımlanacaktır.
  3. Grup İndiriminden Faydalanmak İçin Tek Sipariş İçerisinde Grup Üyelerinin Eğitim Paketlerini Topluca Almaları Gerekmektedir. Tek Seferde Tüm Grup Üyelerinin Talep Ettiği Kurslar Sepete Eklenecek ve Size Özel İndirim Kuponunuz Ödeme Öncesinde Kullanıldığında Sepetteki Tüm Kursların Fiyatları Yüzde 15 Düşecektir.
  4. Kampanya Tüm Tekli, İkili, Üçlü, Canlı veya Video Eğitim Paketlerinde Geçerlidir. Sadece İngilizce ve Matematik ÖABT Tekli Paketlerde Geçerli Değildir. Bu Kurslarda da İkili veya Üçlü eğitim Paketlerinde Geçerlidir.
  5. Kampanya 10/10/2020 Tarihinden İtibaren Yapılan Kurs Kayıtlarında Geçerlidir.

 

Arkadaşınla Kazan Kampanyası!

Kendi Branşından veya Herhangi Bir Branştan Arkadaşını CBA Akademi’ye Getir, Hem O Yüzde 10 Arkadaş İndirimiyle Kaydolsun, Hem de Sen Yüzde 10 Nakit Burs veya Yüzde 20 Hediye Çeki Kazan!

Kampanya Katılım Şartları:
1.Yeni Kaydolacak Arkadaşınızın, CBA Akademi’den Daha Önce Eğitim Almamış Olması Gerekmektedir.
2. Başka Şart Yok  Arkadaşın Kayıt Olmadan Önce WhatsApp Hattımıza Ulaşıp ”Arkadaşınla Kazan” Kampanyasından Faydalanmak İstiyorum Diyerek Seni Referans Göstermesi Yeterlidir.
Arkadaşına Hemen Yüzde 10 İndirim Kuponu Verilecektir.

Eğer Arkadaşınla CBA Akademi’ye Birlikte Oluyorsanız Hem Sana Hem de Arkadaşına Yüzde 10 İndirim Kuponu Uygulanacaktır.

Eğer Sen CBA Akademi’ye Kayıtlıysan ve Arkadaşın Senin Referansla CBA Akademi’ye İlk Kez Kayıt Oluyorsa, Arkadaşın Kaydını Tamamladığında, CBA Akademi Tarafından Sana Arkadaşının Kayıt Tutarının Yüzde 10’u Kadar Tutar Nakit Olarak Ödenecek veya Dilersen Arkadaşının Kayıt Tutarının Yüzde 15’i Kadar Sana Hediye Çeki Verilecektir. Hediye Çekini Dilediğin Zaman CBA’dan Ek Kurslar veya Kitaplar Almak İçin Kullanabileceksin.

Örneğin: Arkadaşın Senin Referansınla 2484 TL Olan 3’lü GKGY+Eğitim+ÖABT Canlı Ders Seçeneğine Kaydolmak İstediğinde Kendisine 248 TL İndirim Yapılacak ve 2235 TL’ye Kaydolmuş Olacaktır.

Ayrıca Sana da CBA Tarafından 2235 TL’nin Yüzde 10’u 223 TL Nakit Ödeme Yapılacaktır. Veya Dilersen Sana Arkadaşının Kayıt Tutarının Yüzde 15’si Olan 335 TL’lik Hediye Çeki Verilecek, Bu Çeki İster Kendin Kullanabilirsin, İstersen Başkasına da Devredebilirsin.

Kampanya Tüm Tekli, İkili, Üçlü, Canlı veya Video Eğitim Paketlerinde Geçerlidir.
Sadece İngilizce ve Matematik ÖABT Tekli Paketlerde Geçerli Değildir. İngilizce ve Matematik ÖABT Kurslarında da da İkili veya Üçlü Eğitim Paketlerinde (ÖABT+GKGY, ÖABT +EĞİTİM veya ÖABT+GKGY+EĞİTİM Paketlerinde) Geçerlidir.

Kampanya 10/10/2020 Tarihinden İtibaren Yapılan Kurs Kayıtlatında Geçerlidir.