2021 Dersleri Başlıyor! HEMEN KAYDOL! 2021 KPSS & ÖABT'yi Şansa Bırakma!

2021 FİZİK ÖABT 10'lu TG Online Deneme Sınavı Üyeliği (Video Çözümlü)

2021 FİZİK ÖABT 10'lu TG Online Deneme Sınavı Üyeliği (Video Çözümlü)

15 Ağustos 2021 Tarihine Kadar 10 Adet TG Deneme Yapılacaktır.

Soruların Tamamı CBA Kadsorunun 2021 Sezonunda Güncel Müfredata Göre Yazdığı Sınıfr Kilometre Özgün Sorulardır.

Deneme Sınavları CBA Akademi Öğrencileri İçin Hazırlanmıştır. CBA Akademi ÖABT Kursuna Kayıtlı Öğrencilere Ücretsiz Hediyedir.

Sınavlar Ara Ara Yayınlancaktur ve Deneme Sınavı Sisteminde Görülecektir. Bu Sayfadan Deneme Sınavına Üye Olduğunuzda 3 İş Günü İçerisinde Size CBA Akademi Sınav Sistemi Üyeliği İçin SMS ile Şifre Verilecektir. Gelen Şifreyle Sınav Sistemimize Girebilecek ve Deneme Sınavınızı Çözebileceksiniz. 

Deneme Sınavları Yayınlandıktan Sonra Çözümleri Bir Hafta İçerisinde CBA Akademi Okul Öncesi ÖABT Canlı Derslerinde Yaapılacaktır. Çözüm Videoları Sınav Sistemimize Yüklenecek ve Sınava Kadar Sınırsız İzlenebilecektir.

Deneme Sınavlarını ve Çözümlerini Yayınlama Tarihlerinde Değişiklik Yapma Hakkı CBA Akademi'ye Aittir.

Deneme Sınavındaki Soruların Tamamı Telifli Sorulardır. Herhangi Bir Kısmının Sözlü veya Yazılı Olarak Her Hangi Bir Ortamda Paylaşılması Suçtur.

İlk Deneme Sınavı 30 Mayıs 2021'de Yayınlanacaktır. 

Deneme Sınavı Talimatı: 

TG Deneme Sınavlarını 1 Kere Çözme Hakkınız Bulunmaktadır. Sınav Bittikten Sonra Tekrar Geri Dönüp Soruları Göremezsiniz. Sınav Bitiminde Doğru Yanlış Sayınızı ve Net Sayınızı Görebilirsiniz. Çözümler 1 Hafta İçerisinde Canlı Derste Yapılacak ve Çözüm Videoları Sisteme Yüklenecektir. Yapılan Çözümler Sınava Kadar Sınırsız İzlenebilecektir. 

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Canlı Eğitim

Güçlü teknoloji altyapısı ile etkileşimli eğitim alabilir, aklınıza takılan tüm sorularınızı eğitmene anlık sorabilirsiniz. Mekandan bağımsız eğitim almanın keyfine varın.

Dökümanlı Eğitimler

Tüm eğitimlerimizde eğer eğitim içeriği destekleyeci materyal veya döküman içeriyorsa uygun görülen içerikler sizlere tekrar yapabilmeniz için paylaşılmaktadır.

Offline Eğitimler

Canlı yayın dışında, konuya uygun kayıt edilmiş eğitimlerimiz ile ilgilendiğiniz konuya sipariş sonrası hemen öğenmeye istediğiniz an başlayabilirsiniz.

Uzman Kadro

Uzaktan eğitim konusunda uzun yıllar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu elde ettiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşarak, başarılı sonuçlar elde etmeniz için çalışıyoruz.

Geçmiş Dersleri Tekrar İzleme

Tüm canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altına alınmakta olup, yayın bitiminden kısa bir müddet sonrasında tekrar izeleyebilmeniz için sizlere ücretsiz sunulmaktadır.

Zengin Ders İçerikleri

Zenginleştirilmiş eğitim içeriklerimiz ile, eğlenceli ve konusuna özel doğru çözümleri sizlerin kullanımına sunmaktayız. Görsel ve kalıcı öğretme teknikleri üzerine yoğunlaşmış durumdayız.

Bilgilendirici Yazılar

 • 2021 Kursuna Kayıt Olduğunuzda 2020 Yılında Yapılan Tüm Dersler Size Video Olarak Açılır ve 2020 Derslerini İzleyerek Hemen Öğrenmeye Başlayabilirsiniz.
 • 2021 KPSS & ÖABT Dersleri ise Kasım 2020’de Başlayacaktır ve Dersler Başlamadan 15 Gün Önce GKGY Video Ders Notarı Size Kargoyla Gönderilecektir.
 • Yıl Boyu Hem 2021 Derslerine Canlı Katılabileceksiniz, Hem de 2020 ve 2021 Sezonu Derslerini Video Olarak İzleyebileceksiniz.
 • KPSS GKGY ve Eğitim Bilimeri Akşam Grubu Dersleri ise Salı, Perşembe ve Cumartesi Akşamları 18.30’da Yapılacaktır.
 • KPSS GKGY ve Eğitim Bilimeri Gündüz Grubu Dersleri ise Pazartesi,Salı Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi 15.30’da Yapılacaktır.
 • KPSS GYGK ve Eğitim Bilimleri Kurlarında Hem Gündüz Hem Akşam Grubu Derlerinden Faydalanabilirsiniz.
 • ÖABT Derslerimiz İse Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Akşamları 18.30-23.00 Arası Yapılmaktadır. (Detaylı Programı Kurs Sayfalarından Görebilirsiniz.) 
 • Yıl İçinde 10 Adet ”ONLİNE” Türkiye Geneli KPSS & ÖABT Deneme Sınavı Yapılacak ve Bu Sınavlar Aralık Ayında Başlayacaktır.
 • Deneme Sınavlarında Puanınızı, Binlerce Katılımcı Arasından Sıralamanızı, Gelişim Grafiğinizi, Konu ve Kazanım Raporunuzu Görebileceksiniz.
 • Yıl Boyunca 16 Adet KPSS Rehberlik Seminerleri Yapılacaktır.
 • 2021 Derslerinin Kayıtları Telefondan Tabletten ve Bilgisayardan İzlenebilecektir.
 • Derslerin Kayıtları Hızlandırılarak İzlenebilecektir.
 • 2021 Kurslarımızın Derslerini 2021 Sınav Tarihine Kadar İzleyebilirsiniz.
 • Yıl Boyu WhatsApp Hattımızdan ve Çağrı Merkezimizden Teknik Destek Alabilirsiniz.