Arayın Anında Bilgi Alın! 
👉 Eğitim Danışma Hattı: 0850 550 50 80
👉 WhatsApp Hattı: 0530 148 50 80

2024 KPSS ÖABT Kayıtları DEVAM EDİYOR!

Sıkça Sorulan Sorular

Her türlü kurs ve eğitim ile ilgili sıkça sorulan soruları listelemeye çalıştık. Ancak aklınıza takılan ve burada bulamadığınız her türlü sorunuz için lütfen iletişim formu ve telefonlarımız üzerinden bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

CBA Akademi Uzun Yıllar Boyunca KPSS ÖABT Alanlarında Türkiye'nin 4 Tarafında Dersler Vermiş ve Vermekte Olan Öğretmenlerin Kurduğu Bir Eğitim Kurumudur. Bu Tecrübeye Bağlı Olarak 81 İlde Binlerce Uzman Eğitmen, Akademisyen ve Kurumla Bağlantısı Bulunmaktadır. Bu Nedenle de Her Alanda Türkiye'nin En Seçkin ve en Zengin KPSS ÖABT Eğitmen Kadrosuna Sahiptir. Tüm Kurslarımızda Hangi Dersi Hangi Dersi Hocamızın Anlatacağı Kurulduğumuz Günden Beri Şeffaf Şekilde Kurslarımızın Sayfalarında Yer Almaktadır. Kadro Detaylarına Kurs Sayfalarından ve Kadromuz Sayfasından Ulaşabilirsiniz.

CBA Akademi 5 Yıldır Online Eğitim Hizmeti Vermektedir ve Kurumumuzda 2020-2021 Sezonunda KPSS Genel Yetenek Genel Kültür, KPSS Eğitim Bilimleri, KPSS ÖABT Dersleri Verilmektedir. ÖABT Branşlarımız: BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ, BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ, COĞRAFYA ÖĞRETMENLİĞİ, DKAB (Din Kültürü) ÖĞRETMENLİĞİ, İHL MESLEK DERSLERİ, EDEBİYAT ÖĞRETMENLİĞİ, TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ, FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENLİĞİ, FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ, İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, KİMYA ÖĞRETMENLİĞİ, MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ, OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ, PDR (Rehberlik) ÖĞRETMENLİĞİ, SINIF ÖĞRETMENLİĞİ, SOSYAL BİLGİLER, TARİH ÖĞRETMENLİĞİ

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

circle-white
Canlı Eğitim

Güçlü teknoloji altyapısı ile etkileşimli eğitim alabilir, aklınıza takılan tüm sorularınızı eğitmene anlık sorabilirsiniz. Mekandan bağımsız eğitim almanın keyfine varın.

circle-white
Dökümanlı Eğitimler

Tüm eğitimlerimizde eğer eğitim içeriği destekleyeci materyal veya döküman içeriyorsa uygun görülen içerikler sizlere tekrar yapabilmeniz için paylaşılmaktadır.

circle-white
Offline Eğitimler

Canlı yayın dışında, konuya uygun kayıt edilmiş eğitimlerimiz ile ilgilendiğiniz konuya sipariş sonrası hemen öğenmeye istediğiniz an başlayabilirsiniz.

circle-white
Uzman Kadro

Uzaktan eğitim konusunda uzun yıllar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu elde ettiğimiz tecrübeyi sizlerle paylaşarak, başarılı sonuçlar elde etmeniz için çalışıyoruz.

circle-white
Geçmiş Dersleri Tekrar İzleme

Tüm canlı yayın eğitimlerimiz kayıt altına alınmakta olup, yayın bitiminden kısa bir müddet sonrasında tekrar izeleyebilmeniz için sizlere sunulmaktadır.

circle-white
Zengin Ders İçerikleri

Zenginleştirilmiş eğitim içeriklerimiz ile, eğlenceli ve konusuna özel doğru çözümleri sizlerin kullanımına sunmaktayız. Görsel ve kalıcı öğretme teknikleri üzerine yoğunlaşmış durumdayız.